Piatok 19. 4. 2024

MATEMÁG

Zábavná matematika

Matemág

Matemág - zábavná matematika - deti objavujú matematiku s vlastnou motiváciou a baví ich to.

Matemág je príbehová hra vhodná pre žiakov 1. až 3. triedy ZŠ, ktorá ukazuje matematiku ako nástroj na prekonávanie prekážok a realizovanie predstáv. Deti sa vydávajú na púť za čarodejníkom Matemágom, aby sa naučili ovládať silu predstavivosti - "matemágiu". Hráči pomáhajú hrdinom prekonávať rozmanité prekážky (skryté matematicko-logické úlohy). Vďaka tomu majú deti vnútornú motiváciu rozvíjať hravou formou svoje matematické zručnosti.

Výhody:
* založené na Hejného metóde výučby matematiky
* prirodzená motivácia, primeraná výzva
* individualizovaná náročnosť pre každé dieťa podľa jeho pokrokov
* doplňujúce materiály pre rodičov
* vhodný doplnok školskej výučby matematiky
* hráčske profily pre jednotlivé deti

Plná verzia obsahuje:
* 5+ hodín inteligentnej zábavy
* 7 kapitol interaktívneho animovaného komiksu
* 10 didaktických prostredí
* 23 levelov
* vyše 500 úloh so stupňujúcou sa náročnosťou

Hrať môžu na tablete alebo mobile. Doprajte deťom hravý rozvoj matematických zručností a vyskúšajte 1/3 hry zdarma. Na plnú verziu platí do 14.04.2020 50% zľava. V akciovej cene 8,99 EUR je hra Matemág dostupná cez App Store a Google Play.