Piatok 19. 4. 2024

Deň matiek

Druhá májová nedeľa je venovaná matkám, preto aj my si chceme pripomenúť Deň matiek v našej škole, a to súťažou v tvorbe básní o mame. Nie je dôležitý rozsah, ale kreativita, nápaditosť, a hlavne to musí byť vlastná tvorba. Tak poteš svoju mamičku a vymysli pre ňu básničku. Básne do súťaže odovzdajte p. uč. Tisoňovej alebo p. uč. Škrkovej do 11.5. 2015.  Môžete ich aj poslať na mail tisonova.maria@centrum.sk  .Najkrajšie práce budú uverejnené v Rabconku a na webstránke školy. Víťazi sa môžu tešiť na sladké prekvapenie a my sa tešíme na vaše básne.
                                                           p. uč. Tisoňová, p. uč. Škrková

„Básnička je lacná,
ale veľmi vzácna.
Nebude ťa to nič stáť
a mamka bude radosť mať.“