Hlavná stránka Internetová ŽK Dôležité oznamy Novinky Fotoalbum Zverejňovanie Kontakt GDPR

Piatok 19. 4. 2024

Športové súťaže v mesiacoch máj a jún

Atletické súťaže

Majstrovstvá SsAZ družstiev mladšieho žiactva a prípraviek 16.5.2015

Dňa 16.5.2015 sa naši prípravkári a mladší žiaci zúčastnili majstrovského atletického preteku v Banskej Bystrici. Naši žiaci sa svojimi výkonmi dostali do atletického tímu Banskej Bystrice, pretekajú za AK Svetlošák Banská Bystrica, pod ktorým súperili v silnej konkurencii všetkých atletických družstiev stredoslovenského kraja. Bol to pre nás prvý pretek a vo veľkej konkurencii sme bodovali veľmi dobre. Už teraz sa tešíme na ďalšie preteky. Výsledky k nahliadnutiu tu

Najbližšie preteky nás čakajú v nedeľu 21.6.2015. Zúčastníme sa Majstrovstiev Slovenska mladšieho žiactva v Skalici.

Okresné kolo v atletike staršieho žiactva

V mesiaci jún sa v našom krásnom športovom areáli konali okresné a krajské preteky staršieho žiactva. V okresnom kole sa za nie moc priaznivých poveternostných podmienok  družstvo žiačok umiestnilo na výbornom druhom mieste a družstvo chlapcov skončilo na mieste treťom. Na krajské kolo postúpila v súťaži jednotlivcov Vanesa Raticová (trieda 8.C) v disciplíne skok do výšky, kde sa umiestnila na peknom štvrtom mieste. Výsledky k nahliadnutiu tu

Okresné kolo v atletike mladšieho žiactva

Dňa 9. júna sa našim mladším žiakom aj žiačkam podaril husársky kúsok. Oba naše tímy získali v tejto kráľovnej športu prvé miesta. Výsledky našich žiakov a ich súperov si môžete pozrieť tu

Krajské kolo v hádzanej žiačok

Naše žiačky sa prebojovali na krajské kolo v hádzanej, ktoré sa konalo v Predmieri. Dievčatám sa ich bojovnosťou podarilo obsadiť pekné druhé miesto.tu