Utorok 23. 4. 2024

​Historický úspech Miroslava Kubasáka

Nášmu žiakovi Mirkovi Kubasákovi sa podaril husársky kúsok.

Nášmu žiakovi Mirkovi Kubasákovi sa podaril husársky kúsok. Na základe jeho atletických výkonov bol nominovaný na Majstrovstvá sveta v atletike. Majstrovský pretek sa uskutočnil na atletickom štadióne v Poľskej  Waršave.

Družstvo, ktorého bol Mirko členom sa umiestnilo v konkurencii ostatných štátov na krásnom druhom mieste. Mirkovi srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.

PaedDr. Marcela Skočíková, PhD.