Štvrtok 25. 4. 2024

Medzinárodné atletické preteky Euroregión Beskydy

Dňa 30. 9. 2015 bola naša škola už po druhýkrát organizátrorom medzinárodného atletického preteku. Preteku sa zúčastňujú družstvá z Poľska, Česka a Slovenska. Tento rok našu krajinu zastupovali dve družstvá, jedno tvorili žiaci našej školy a druhé zverenci Domova sociálnych služieb z Kysuckého nového mesta.
Jednotlivé tímy medzi sebou súperili v klasických atletických disciplínach ako sú behy, hody a skoky. Našim žiakom sa podarilo získať pekné umiestnenia v jednotlivých disciplínach, k čomu im srdečne blahoželáme. Konkrétne výsledky našich žiakov si môžete pozrieť tu.
                                                     PaedDr. Marcela Skočíková, PhD.