Piatok 19. 4. 2024

Majstrovstvá okresu v atletickom štvorboji

Ako každý rok, tak aj tento sa v športovom areáli našej školy uskutočnili Majstrovstvá okresu v atletickom štvorboji. Súťažiaci z okolitých škôl si zmerali sily v štyroch vybratých atletických disciplínach  . Súťažilo sa v štyroch kategóriách a to: mladšie žiačky, mladší žiaci, staršie žiačky a starší žiaci.
Medzi našich najúspešnejších športovcov tentokrát patrili Tatiana Pikošová, Matej Jančo, Kubasák Miroslav.  Naše poďakovanie a gratulácia však patrí všetkým zúčastneným žiakom, ktorých výsledky si môžete pozrieť TU.

PaedDr. Marcela Skočíková, PhD