Štvrtok 28. 3. 2024

Naši prví snehuliaci 2016 / 2017

Tento rok Martin nesklamal a prišiel na bielom koni. Priniesol síce len troška snehu, zato veľkú radosť z neho. Školský klub opäť využil príležitosť a v rámci rekreačnej činnosti sme sa vybrali von s cieľom posilniť kooperáciu oboch oddelení. Vyhlásili sme súťaž „Horná vs. Dolná“ a všetci sa pustili do práce. Úlohou detí každej z tried bolo spolu postaviť jedného snehuliaka čo najrýchlejšie. Súdržnosť skupiny a cielenú kooperáciu prejavila v tomto prípade dolná trieda (ŠKD I.), ktorej žiaci sa dokázali medzi sebou rýchlo dohodnúť, rozdeliť úlohy a snehuliak bol na svete! O čo krajšia spomienka ostala v deťoch, keď nasledujúci deň pripomínal skôr jar ako zimu... všetok sneh naokolo zmizol, ale snehuliaci ešte stále stáli na ihrisku v areáli škôlky.

Bc. Veronika Bolibruchová