Utorok 23. 4. 2024

Besiedka pre babičky a dedkov na Hornej základnej škole - 29.10.2013

Stalo sa už tradíciou, že v mesiaci október si naši žiaci pripravujú kultúrny program, na ktorý pozývajú svojich starých rodičov. Okrem pestrého programu čakalo starých rodičov aj pohostenie v podobe výborných báboviek, pripravených našimi tretiakmi a šípkového čaju, zo šípok nazbieraných našimi druhákmi.  Básne, piesne, tanec s dáždnikmi, scénky o kozliatkach, kmotrách a pytačkách rozveselili našich hostí.
Na záver naši žiaci ukázali babkám, dedkom svoje triedy a obdarovali ich vyrobenými darčekmi.

Kolektív žiakov a učiteliek HZŠ