Streda 24. 4. 2024

Multimediálne predstavenie - 27.02.2014

Vesmírníček
Dňa 27.02.2014 sa žiaci 1.-4. ročníka zúčastnili vystúpenia  s názvom VESMÍRNÍČEK.
Veľmi peknou, veku primeranou formou boli  púšťané  prezentácie, kde žiakom  bol sprístupnený : Vesmír, hviezdy, planéty,  meteority,  kométy, družice, celá galaxia. Za správne odpovede boli žiaci odmeňovaní darčekom. Žiaci sa aktívne zapájali a ich odpovede boli pozitívne. Odniesli sme si pekný vzdelávací zážitok. Ďakujeme.
 PaedDr. Balcieráková

Jeme, aby sme žili..., Neviditeľné šaty pani Zeme
Na našej škole uskutočnilo multimediálne predstavenie od spoločnosti ASTRONYX.
Žiaci II. stupňa boli rozdelení do dvoch skupín. Prvú skupinu tvorili žiaci 5.-7.roč., ktorí si v priebehu 90 minút pozreli a vypočuli predstavenie s názvom „Jeme, aby sme žili...“. Prednáška poskytla žiakom ucelený pohľad na zloženie stravy a jej vplyv na zdravie, fyzickú a psychickú stránku človeka.
Druhú skupinu tvorili žiaci 8.a 9.roč, ktorí sa zúčastnili predstavenia s názvom „Neviditeľné šaty pani Zeme.“ Žiaci sa na predstavení vybrali na putovanie od stredu Zeme až k Mesiacu, aby spoznali životne dôležité módne výstrelky pani Zeme.
Veríme, že naši žiaci sa na tomto kultúrno-vzdelávacom predstavení obohatili o množstvo vedomostí, ktoré budú uplatňovať či už v bežnom živote alebo v škole.
                                                                  Mgr. Stanislava Kotúľová