Piatok 19. 4. 2024

Dievčenská futbalová Dilong liga

Dňa 12.06.2014 sme sa so žiačkami zúčastnili  VI. ročníka „DIEVČENSKEJ FUTBALOVEJ DILONG LIGY“, ktorá sa konala v Trstenej. Súťaže sa zúčastnilo 6 družstiev:  ZŠ P. O. H. Trstená, ZŠ R. D. Trstená , ZŠ Rabča,  ZŠ M. M. Tvrdošín,  ZŠ Liesek  , FK Or. Jasenica. Naše žiačky sa po troch víťazstvách prebojovali do finále. Podali pekný výkon a športový zážitok divákom, avšak v druhej polovici zápasu dostali 2 góly. Nakoniec sme obsadili pekné 2. miesto. Školu reprezentovali:  Zuzana Brezoňáková, Veronika Dobierková, Vanesa Raticová, Ivana Štefaňáková, Nikola Barutíková, Barbora Somsedíková, Michaela Pikošová, Patrícia Vnenčáková, Alžbeta Slovíková, Katarína Kuchtiaková.
Naše žiačky čaká ešte 21.06.2014 medzinárodný futbalový turnaj, ktorého sa zúčastnia aj tieto družstvá.

PaedDr. Marcela Skočíková, PhD.