Štvrtok 25. 4. 2024

Besiedka s rodičmi + noc v škole - 5.A

Blíži sa koniec školského roka a žiaci V.A sa rozhodli pozvať do školy svojich rodičov a príbuzných a pripraviť pre nich krátky program, posedieť, porozprávať, zabaviť, zasúťažiť si. Prišli sme na to, že deti sú rovnako zdatné a šikovné ako ich rodičia, a tak súťaženie skončilo remízou. J Besiedky sa na veľkú radosť žiakov zúčastnila aj ich bývalá triedna – p. uč. Slovíková. Poďakovanie patrí aj všetkým rodičom, ktorí sa postarali o to, aby počas besiedky bol pokrm aj pre naše hladné žalúdky.
Po odchode rodičov zábava pokračovala – trampolína, športová hala, pizza, strašenie v škole, nočné hľadanie pokladu podľa indícií, rozprávanie rozprávky, rozprávka... Jednoducho všetko, čo správna nocovačka v škole má mať. Neveríte? Presvedčte sa vo fotogalérii triedy V.A.

Mgr. Pitáková