Piatok 29. 3. 2024

Okresné kolo v basketbale - staršie žiačky

Naše staršie žiačky nás reprezentovali na okresnom kole v basketbale, ktoré sa konalo u nás v Rabči. Zúčastnili sa ho štyri školy: Rabča, Oravská Polhora, Zákamenné, Gymnázium, Námestovo. Všetky družstvá hrali vyrovnané zápasy, na naše žiačky bolo radosť pozerať. S Oravskou Polhorou hrali vyrovnaný zápas, v prvom polčase bola remíza 8:8, nakoniec prehrali o 5 bodov . Druhý zápas prehrali až po predĺžení, nakoľko skončil remízou 10:10. Tretí zápas vyhrali nad Zákamenným o tri body.

ZÁPASY:

Gymnázium Námestovo – Zákamenné   2:16
Oravská Polhora – Rabča   16:11
Gymnázium Námestovo - Rabča 16:10
Oravská Polhora – Zákamenné  7:06
Gymnázium Námestovo – Oravská Polhora 4:21
Rabča - Zákamenné 9:06

PORADIE:

1. Oravská Polhora
2. Zákamenné
3. Rabča
4.Gymnázium Námestovo

O poradí 2. – 4. miesta rozhodlo skóre.

Našu školu reprezentovali:

Raticová Vanesa, Štefaňáková Ivana, Vnenčáková Patrícia, Raticová Patrícia, Slovíková Alžbeta, Sifková Erika, Pikošová Michaela, Slovíková Nikola, Brezoňáková Zuzana, Alžbeta Žitňákov , Kuchtiaková Katarína, Šurinová Natália
PaedDr. Marcela Skočíková, PhD.
Fotogaléria TU