Sobota 20. 4. 2024

Florbal - okresné kolo - staršie žiačky

Dňa 26.02.2015 sa naše staršie žiačky zúčastnili okresného kola vo florbale. Do okresného kola okrem nás postúpili ešte dve školy. CZŠ Námestovo a ZŠ Zákamenné. Prvý zápas s CZŠ Námestovo sme jednoznačne vyhrali 5:1. Žiačky podali veľmi vynikajúci výkon. V druhom zápase zvíťazilo ZŠ Zákamenné (4:1) nad CZŠ Námestovo. Tretí zápas bol finálový. Víťaz postupoval do regionálneho kola. Víťazstvo nám ušlo len o jeden gól. Prehrali sme so Zákamenným 1:0. Naše žiačky bojovali s plným odhodlaním až do konca, k víťazstvu nám stačila remíza, avšak šťastena nestála pri nás. Aj napriek tomu to bol veľmi pekný športový zážitok. Ďakujeme dievčatám za peknú reprezentáciu školy. Skončili na peknom druhom mieste v okrese Námestovo.

Školu reprezentovali:

Vanesa Raticová
Patrícia Vnenčáková
Alžbeta Slovíková
Zuzana Brezoňáková
Ivana Štefaňáková
Michaela Pikošová
Tatiana Pikošová
Aneta Pikošová
Erika Sifková
Barbora Somsedíková
PaedDr. Marcela Skočíková, PhD.