Piatok 19. 4. 2024

• V školskom roku 2013/2014 v marci začalo na našej škole fungovať školské rádio „Prestávka“. Vtedajšími moderátorkami boli žiačky z 9.D triedy pod vedením pani učiteľky Pitákovej.

Začal sa nový školský rok, deviataci sú už prvákmi na nových školách... A tak tento rok sme funkciu vysielať školské rádio prebrali my – ôsmačky – Erika, Megí a Miša z 8.B a z 8.C Aňa a Paťa.

Na to, že sme iba začali, ide nám to a veríme, že naďalej budeme našim spolužiakom a žiakom celej školy spestrovať veľkú prestávku čerstvými informáciami a hudbou. Aj tento rok majú žiaci šancu získať sladkú odmenu za odpovede na súťažné otázky rádia Prestávka. Nezmenilo sa ani to, že nám „velí“ pani učiteľka Pitáková.

Aňa, Paťa, Megí, Erika a Miša
    23.10.2014 15:49 | viac »

V tomto fotoalbume za nenachádzajú žiadne galérie