Navigácia
Hlavná stránka Internetová ŽK Dôležité oznamy Novinky Fotoalbum Zverejňovanie Kontakt

Nedeľa 16. 5. 2021

TAKTIK

Interaktívne pracovné zošity

Taktik

 

Vážení učitelia, rodičia,

vzhľadom na mimoriadnu situáciu vyhlásenú na území SR a zatvorenie školských zariadení sa TAKTIK vydavateľstvo rozhodlo sprístupniť kompletnú ponuku interaktívnych pracovných zošitov na domáce použitie ZADARMO.

http://www.zskomnam.edu.sk/uploads/fck/image/COVID-19/taktik.jpg

Interaktivita bude dostupná úplne zdarma počas celej doby zatvorenia škôl. Veríme, že aspoň touto formou pomôžeme rodičom a učiteľom efektívne využiť čas v tomto mimoriadnom období.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIA:

1. Nezabudnite uplatniť kupón TAKTIKNADOMA. V prípade, ak sa Vám v poslednom kroku objednávky objavujú poplatky za dopravu, vráťte sa o krok naspäť a uplatnite kupón.

2. Produkt Mimoriadny balík 50 interaktívnych titulov si objednávajte samostatne (bez ďalších produktov). V prípade záujmu o štandardnú objednávku produktov ju urobte zvlášť.

3. Prvý e-mail, ktorý Vám bude doručený po odoslaní objednávky, obsahuje údaje do Vášho užívateľského účtu na taktik.sk PROSÍM, ČAKAJTE NA DRUHÝ E-MAIL S PREDMETOM "INTERAKTIVITA". Až v tomto e-maili nájdete prihlasovacie údaje do interaktivity.

4. Vzhľadom na enormný záujem o využitie interaktívnej výučby trvá zaslanie e-mailu s prihlasovacími údajmi do interaktivity aj niekoľko hodín. Všetky objednávky totiž musíme spracovať ručne.

5. Kontaktujte nás v prípade, ak Vám nebude doručený potvrdzujúci e-mail alebo Vám neboli doručené prihlasovacie údaje do 24 hodín.

 

 Presný návod nájdete tu:

https://www.taktik.sk/ako-ziskat-pristup-k-interaktivnym-p…/

 

Veľa šťastia!