Štvrtok 28. 3. 2024

PRE DETI SO ŠVVP

Vzdelávacie hry pre deti so ŠVVP

Pre deti so ŠVVP

Mnohé spoločnosti sa  v týchto náročných dňoch  snažia vychádzať v ústrety rodičom, ktorí musia vzdelávať svoje deti doma, keďže sú školy, škôlky, centrá, aj iné zariadenia zatvorené.  Spoločnosť Pinf s.r.o. nás informovala o sprístupnení vzdelávacích hier pre deti so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Hry sú sprístupnené v plnej verzii pre všetkých počas epidémie koronavírusu.

Pokyny pre vás:

Ak Pinf Hry ešte nemáte nainštalované, prejdite na www.pinfhry.sk/stiahnut, zvoľte možnosť “Stiahnuť a nainštalovať Pinf Hry”.
Následne si bezplatne nainštalujete našu aplikáciu, spustite Pinf Hry a zvolíte si licenciu pre DOMÁCNOSŤ.
Veríme, že sa vám aj vďaka tomu  podarí vaše deti zabaviť a zároveň vzdelávať.