Piatok 29. 3. 2024
práve beží
čas do zvonenia
|
|
Záujmové útvary
2023/2024
P.č.
|
Názov záujmového
útvaru
|
Vedúci
|
Počet
žiakov
|
Deň
|
Čas
|
Miesto
|
-
|
Matematika 7 |
Gogoláková |
|
štvrtok |
13,30-15,00 |
7.A |
-
|
Matematika 9 |
Gogoláková |
|
streda |
13,30-15,00 |
9.A |
-
|
Príprava na monitor 9 |
Toholová |
|
utorok |
13,30-15,00 |
9.C |
-
|
Doučovania z mat. 7 |
Toholová |
|
streda |
13,30-15,00 |
7.B |
-
|
Hravá angličtina 5., 6. |
Kubašáková |
|
pondelok |
13,30-15,00 |
5.B |
-
|
Tvorivé dielne |
Chutniaková |
|
piatok |
|
|
-
|
Atleticko-futbálový ml. ž. |
Skočíková |
|
utorok |
13,30-15,00 |
hala |
-
|
Basketbalovo-hadzan. ml.ž. |
Skočíková |
|
štvrtok |
13,30-15,00 |
hala |
-
|
Vybijaná |
Štefaničiaková |
|
utorok |
13,30-15,00 |
hala |
-
|
Športový ml. žiačky |
Štefaničiaková |
|
štvrtok |
13,30-15,00 |
hala |
-
|
Šachový |
Skočíková |
|
pondelok |
13,30-15,00 |
|
-
|
Netradičné športy - gym. |
Cubinková Bajková |
|
pondelok |
13,30-15,00 |
hala |
-
|
Goralecky |
Skočík |
|
streda |
13,30-15,00 |
hala |
-
|
Stolársky |
Skočík |
|
utorok |
13,30-15,00 |
dielňa |
-
|
Strojopisový |
Skočík |
|
pondelok |
13,30-15,00 |
pc učebňa |
-
|
Zdravotnícky |
Kotúľová |
|
štvrtok |
13,30-15,00 |
chem. uč. |
-
|
Literárno-dramatický |
Škrková |
|
|
13,30-15,00 |
8.C |
18. |
Športový st. ž. |
Bomba |
|
streda |
13,30-15,00 |
hala |
19. |
Športový ml. ž. |
Bomba |
|
streda |
13,30-15,00 |
hala |
20. |
Matematika 8 |
Svrčková |
|
utorok |
13,30-15,00 |
8.A |
21. |
Počítačový - IKT |
Murín |
|
pondelok |
13,30-15,00 |
pc uč. 3.NP |
22. |
Internet vecí |
Murín |
|
štvrtok |
13,30-15,00 |
pc uč. 3.NP |
23. |
Enviroaktivity |
Bolibruchová |
|
štvrtok |
13,30-15,00 |
|
24. |
Mladý zdravotník |
Bolibruchová |
|
pondelok |
13,30-15,50 |
cem. uč. |
25. |
Basketbalový |
Pienčák |
|
piatok |
13,30-15,00 |
hala |
26. |
Stolný tenis |
Gužík |
|
piatok |
15,00-16,30 |
hala |
27. |
Počítačový I. 3.r. |
Viludová |
|
utorok |
13,00 |
pc učebňa |
28. |
Počítačový I. 4.r. |
Viludová |
|
štvrtok |
13,00 |
pc učebňa |
29. |
Vševedko |
Michaľáková |
|
štvrtok |
11,15 |
2.A |
30. |
Škola hrou |
Ogureková |
|
utorok |
11,15 |
2.B |
31. |
Futbálový |
Havlíček |
|
štvrtok |
14,30 |
hala |
32. |
Anglický 1. ročník |
Miklušáková |
|
štvrtok |
11,15 |
|
33. |
Anglický 2. ročník |
Miklušáková |
|
streda |
11,15 |
|
34. |
Angličtina pre najmenších |
Oselská |
|
štvrtok |
11,15 |
|
35. |
Zručné rúčky |
Gabrielová |
|
utorok |
12,05 |
|
36. |
Anglický jazyk 1. ročník |
Helegdová |
|
|
|
1.C |
37. |
Futbalový prípravka |
Mulinka |
|
|
|
|
38. |
Futbalový |
Mulinka |
|
|
|
|
39. |
Florbalový - ml. žiaci |
Brišák Adam |
|
štvrtok |
16,30 |
hala |
40. |
Florbalový - st. žiaci |
Šimurdiak Samuel |
|
utorok |
16,30 |
hala |
41. |
Dedičstvo starých materí |
Pindjaková |
|
štvrtok |
14,00 |
klub dôchodcov |
42. |
Poznávame prírodu |
Zborteková |
|
|
|
|
|