Sobota 27. 4. 2024

Školské zbery

Milí žiaci

na našej škole v tomto školskom roku pokračujeme v zberových aktivitách. Na dolnej chodbe sú uložené zberné nádoby na zber drobného elektroodpadu, zber batérií, zber tonerov.

Zber vrchnákov z PET fliaš a zber pomarančovej kôry, ktoré vám odváži a prevezme p. učiteľka Ogureková, zber prepáleného oleja vám odmeria p. učiteľka Motýľová. Bližšie informácie vám dajú vaši triedny učitelia.

Pripravujeme ďalšie vaše obľúbené zbery, na ktoré sa môžete už teraz pripravovať – jesenný zber starých mobilov, jesenný zber textilu a obuvi, a tiež jesenný a jarný zber papiera. Presné termíny jednotlivých zberov vám včas oznámime. Veríme, že sa do zberov zapojíte všetci, a tým odľahčíme prírodu od našich nechcených, nepotrebných, pokazených, zvyšných vecí a materiálov.