• 13mar
        • 28feb
          • Valentínsky program v našej ZŠ - 14.02.2014

Valentínsky program v našej škole

Netradičný program čakal na našich žiakov v piatok 14. februára, na sviatok sv. Valentína.  Už ráno si žiaci vyrábali srdiečka,  valentínky, na ktoré napísali svoje želania. Opakovali sa priania, ktoré sú naozaj v dnešnom svete veľmi potrebné, a to pokoj, láska, zdravie, rodina. Tieto valentínky boli zároveň vstupenkou na školský valentínsky program.
              V kultúrnom dome pán Anton Budinský z Očovej prezentoval rôzne hudobné nástroje, zahral pesničky a do vystúpenia zapojil nielen žiakov, ale i pani učiteľky. Potom nasledovala valentínska diskotéka. Po niekoľkých úvodných piesňach odhodili žiaci nesmelosť a zábrany, zábava sa postupne rozprúdila a tanečný parket sa zaplnil. Diskotéka zožala veľký úspech a po jej ukončení sa už žiaci mohli tešiť na oddychový týždeň počas jarných prázdnin.

PaedDr. Adriána Škrková

• 14feb
          • Zápis do 1. ročníka

V dňoch 5. a 6. februára 2014 sa uskutočnil v našej škole zápis do 1. ročníka pre šk. rok 2014/2015.

Budúci prváci boli plní očakávaní. Na chodbe ich vítali rozprávkové postavy, ktoré im cukríkmi a dobrou náladou odbúrali neviditeľný stres. V doprovode  rodičov predviedli svoju šikovnosť a múdrosť. Do školy sa veľmi tešia, čím boli potešené aj pani učiteľky. V septembri sa na nich tešia aj starší žiaci.

V šk. roku 2014/2015 do 1.ročníka nastúpi na hornú školu  22 detí a na dolnú školu 57 detí.

Mgr. Raticová, zrš