Piatok 26. 4. 2024

Žiacka latka

Dňa 15. decembra sa naši skokani do výšky zúčastnili na pretekoch „ŽIACKA LATKA“ v Oravskej Polhore. Tento výškarsky míting je fakticky neoficiálnymi majstrovstvami okresu.

Dominanciu našich výsledkov potvrdzuje údaj, kde z desiatich vekových kategórií boli naši žiaci víťazmi v piatich kategóriách.

Prvé miesta obsadili:

• Gluch Dalibor (8.C) kat. 8. ročník
  • Raticová Vanesa (9.B) kat.9. ročník
  • Jagnešáková Monika (6.A) kat. 6.ročník
  • Pikošová Tatiana (7.A) kat. 7. ročník
  • BjalončíkSebastián (5.B) kat. 5. ročník

Druhé miesta obsadili:

• Turac Adrián (7.B) kat. 8. ročník
  • Brišáková Mária (5.B) kat. 5. ročník

Tretie miesta obsadili:

• Vorčáková Andrea (9.B) kat. 9. ročník
  • Pilarčíková Nina (5.A) kat. 5. ročník

Aj ostatní naši pretekári dosiahli dobré výsledky. Celkovo štartovalo z našej školy 27 pretekárov a všetkým patrí za dobrú reprezentáciu poďakovanie.

Mená ostatných reprezentantov: Kozáková Karolína (5.D), Jančová Martina (6.A), Barutíková Klára (6.A), Cubinková Ema (7.C), Huráková Veronika (7.C), PikošováAneta (8.B), KutlákováAneta (8.B), Kytková Denisa (9.C), GluštíkChristián (5.C), Revaj Oliver (6.C), Kubasák Miroslav (7.B), Hvoľka Jozef (7.A), Jaššák Ľubomír (8.A), Murín Matej (8.A), Kovaliček Peter (9.A), Brišák Mário (9.A), Jančo Matej (9.C), Šurinčík (9.A)

Mgr. Ján Pienčák