Piatok 26. 4. 2024

Súťaž - Drevárska zručnosť, 13.02.2014 v Turanoch

ZÍSKALI SME 1. a 4. MIESTO

Dňa 13.02.2014 sa žiaci 9.B triedy našej školy - Maroš Grobarčík a Andrej Volf zúčastnili súťaže drevárskych zručností pre žiakov 9. ročníka základných škôl na SOŠ v Turanoch. Ich úlohou bolo zmontovať malý model dreveného lietadla podľa výkresu. Súťažiaci dostali upravené drevené doštičky, ktoré bolo treba odborným spôsob preplátovať a zhotoviť kolíkový spoj. V súťaži išlo hlavne o kvalitu, ktorá bola náležite obodovaná odbornou porotou. Súťaže sa zúčastnilo celkom 15 žiakov základných škôl. V súťaži sa Maroš umiestnil na 1. mieste a Andrej získal 4.miesto.
Ďakujeme obom za úspešnú reprezentáciu našej školy.
Poďakovanie patrí aj organizátorom SOŠ v Turanoch za vysokú kvalitu organizácie súťaže a bohaté odmeny pre súťažiacich.

Ing. Terézia Tyrolová