Piatok 26. 4. 2024

Hádzaná - okr.kolo st. žiakov a žiačok, 03.04.2014

Dňa 3. apríla 2014 sa v našej škole uskutočnilo okresné kolo v hádzanej starších žiakov a žiačok. Na turnaji sa zúčastnili tímy z CZŠ Sihelného, ZŠ Komenského Námestovo, ZŠ Zubrohlava a žiaci a žiačky z našej školy.
Chlapci mali len jedného súpera, nakoľko ZŠ Zákamenné sa okresného kola nezúčastnilo.  Hrali so ZŠ Komenského Námestovo. Výsledok ich vzájomného zápasu vyšiel jednoznačne pre našich chlapcov a to  11:2.
Dievčatá zápasili o výhry s družstvami zo Sihelného a  Zubrohlavy. Naše dievčatá súperky deklasovali, nedali im žiadnu šancu.

ZŠ Rabča - CZŠ Sihelné 21:5
ZŠ Rabča - ZŠ Zubrohlava 24:1
CZŠ Sihelné - ZŠ Zubrohlava 9:0

Najlepší strelci z našich družstiev boli Kristián Ratica (8.B) – 4 góly a z dievčat Simona Revajová (9.C) - 28 gólov.
Obe naše družstvá ukázali vynikajúce hráčske schopnosti,  postúpili na krajské kolo. Chlapci do Kysuckého Nového Mesta, dievčatá do Predmieru.

PaedDr. Skočíková